Reklamlar

Ağustos 2011 Altın Fiyatları – altın ons fiyatı

Yazı Boyutu
Reklam

Ağustos Altın Fiyatları Yorumları

 Uzmanlar Ağustos ayı altın fiyatları konusunda yaptıkları yorumlarda altının ulaşabileceği son fiyata kadar yükseliş gösterdiğini ve bu nedenle ayın sonuna kadar olan süreçte altının bu seviyelerde kalacağını hatta daha da gerileyeceğini savunmaktadır.

Altın Fiyatları Ağustos 22.08.2011.08.2011 yorumları

Şu an için en güvenli limanın altın olduğunu belirten uzmanlar yinede uzun vadeli yatırım düşünenler için altının hala etkili bir yatırım aracı olduğunu savunmaktadır. Bunun yanında 16 Ağustos gibi altının ons değerinin 1740 dolar seviyelerine kadar çıktığını belirten uzmanlar, altının son raddeye kadar ulaştığını belirtmektedir. Bu değerin daha fazla üstüne çıkılmasının şu an için pek de mümkün olmayacağını ifade eden uzmanlar, bunun yanında çeyrek altının 175 TL seviyelerini gördüğünü ve çeyrek altının da bu miktardan daha fazla yükselmeyeceğini dile getirmektedir.

Reklamlar :

Altın Ons Fiyatı

Yani şuan ki durum itibari ile ne kadar piyasalarda birtakım daralmalar yaşansa da altın ay sonuna kadar fazla bir artış göstermeyeceği belirtilmektedir. Hatta yazımızın başında da söylediğimiz gibi altın oranında düşüşler meydana gelmesi her an için mümkün olmaktadır.

 Ağustos Ayında Altın ne olur ?

Eğer ay sonuna kadar altın konusunda herhangi bir yatırım yapmak istiyorsanız, bu konuda dikkatli düşünmeniz ve gerekli atılımlar yapmanız gerekmektedir. Altının düşüşe geçeceğini de düşünerek bu konuda adıamlarınızı olması gereken şekilde atmanızı ve bu konuda yanlış hamleler yapmamanızı öneriyoruz. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilir ve yatırımlarınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Ağustos 2011 Altın Fiyatları – altın ons fiyatı yazısı 22 Ağu 2011 tarihinde Altın kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar