Reklamlar

Altın Fiyatları Ne Olur

Yazı Boyutu
Reklam

Altın fiyatlarında yeniden bir toparlanma çabası göze çarpıyor. Dünkü altın fiyatlarına baktığımızda, 1590$ direnç seviyesinin kırılıp kırılmayacağı konusunda bir merak içerisindeydik. Bugünkü altın fiyatlarına baktığımızda ise, altın fiyatlarının, 1665 direncine doğru emin adımlarla ilerlediğini görüyoruz. Bu durum ise bize, altın fiyatlarının bugünlerde, bir düz çizgi üzerinde ilerlediğini gösteriyor.

 

Reklamlar :

altın ne olur ?
Çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı, tam altın fiyatı, 18 ayar altın fiyatı ve gümüş fiyatı, değerli madenlerde gözlemlenen artışın kanıtları olarak karşımıza çıkıyor. Altın fiyatları yükseliyor diyebilmemizin sebebi ise, elbette yine, Avrupa’daki borç krizi… Avrupa’daki borç krizinin düzelmeyeceğini düşünen altın yatırımcılarının altın alması ile, güvenli limana sığındıklarını düşünmeleri üzerine, altın fiyatları bugün de yükselişini sürdürdü.
Altın fiyatlarının gözlemlenen yükselişi, sürekli bir yükselişin belirtisi olabilir mi soruları için, altın fiyatları hakkında yorumlarda bulunan yatırım uzmanları, altın fiyatlarının, önümüzdeki 50 günlük süreç içerisinde, ortalama 1652$ seviyesinde olacağını düşünüyorlar. 1590$ direncinin kırılması durumunda ise, altında bir düşüş meydana gelebilir; fakat altın 1590$ direncini kırmamakta ısrarlı bir tavır sergiliyor. Bu durumda altın fiyatlarının düşeceğini düşünmek zor görünüyor..
6 Ekim Çeyrek – Yarım Altın Alış – Satış Fiyatları:
Çeyrek Altın Alış Fiyatı: 156.18 TL; Çeyrek Altın Satış Fiyatı: 160.45 TL
Yarım Altın Alış Fiyatı: 311.37 TL; Yarım Altın Satış Fiyatı: 317.90 TL
Tam Altın Alış Fiyatı: 622.71 TL; Tam Altın Satış Fiyatı: 636.80 TL
18 Ayar Altın Alış Fiyatı: 70.27 TL; 18 Ayar Altın Satış Fiyatı: 73.46 TL
Gümüş Fiyatı Alış Fiyatı: 1.807 TL; Gümüş Fiyatı Satış Fiyatı: 1.882 TL.

Altın Fiyatları Ne Olur yazısı 06 Eki 2011 tarihinde Altın kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar
ercan
10 Ekim 2011 - 18:32

bu altın fiyatları gerçekten ne olacak ya .. millet te maşallah boyuna düğün yapıyor altın almasan ayıp oluyor. valla ne yapacağımızı şaşırdık :(

ayşe
15 Ekim 2011 - 21:41

Altın gerçekten değeri yükselen para verdikçe kazandıran bir değer biçimi gelecek zamanda doların aşağıya inmesiyle bence değeri daha yükselicek ve herkes buraya yatırım yapıcak iş işi geçmeden bence ufakta olsa yatırım yapmakta fayda var..

erkan durukan
12 Kasım 2011 - 14:09

azda olsa biraz birikimizi altın hesabı olarak açtırdım uzun vadede karım yada zararım olurmu teşekkürler