Reklamlar

altın ne kadar – Eylül Altın Fiyatları Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

Altın Fiyatları ne kadar, altın ne kadar,2011 eylül ayı altın alacaklar için altın yorumları, altın ne kadar olur, altın alacaklara yorumları ve öneriler

Eylül Altın Fiyatları Yorumları

 Uzmanlar tarafından yapılan yorumlarda 2011 Eylül altın fiyatlarının şu an için yükselebileceği düşünülmektedir. Bunun yanında Ağustos ayının sonlarına kadar birtakım düşüşlerin yaşanacağı, ancak bu sürecin ardından altının tekrar yükselişe geçeceği belirtilmektedir.

2011 Altın Fiyatları düşer mi artarmı ?

Diğer yandan Ağustos ayı sonuna kadar yaşanacak olan düşüşün nedeninin Ramazan dolayısıyla ortaya çıktığı belirtilmektedir. Diğer yandan altının ay sonuna kadar düşmesi beklenirken, tekrar yükselişin meydana geleceği düşüncesiyle yatırımcıların tekrar altına yatırım yapmaları belirtilmektedir. Bunun yanında yatırım yapılacak altın türlerinin de doğru seçilmesi önemli bir konumda yer almaktadır. Yatırım yapılması uygun görülen altın çeşitleri arasında Cumhuriyet altını, çeyrek altın ve bankaların altın hesapları yer almaktadır. Bu nedenle uzmanlar öncelikle bu tür altınlara yatırım yapılarak sürece devam edilmesini ön görmektedir.

Reklamlar :

Altın Ne Kadar

Ayrıca altına olan talebin devam etmesi, altın oranlarının özellikle Eylül ayının ilk haftasından itibaren yükselmesine neden olacak şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Uzmanların üzerinde durduğu oranların özellikle Eylül ayı içerisinde belirli bir ivme kazanarak tekrar yükselişe geçeceği ve yapılan yatırımların yine altın bazlı olması tavsiye edilmektedir.

Eylül Ayı Altın Fiyat tahmini :

Son olarak Eylül ayı içerisinde çeyrek altın fiyatının 180 TL’yi bulabileceği ve altının ons değerinin ise 1760 dolar seviyelerine kadar artış göstereceği ifade edilmektedir.

Görülen o ki uzmanların Eylül ayı altın oranları konusunda ortaya koyduğu yorumlar, Eylül ayının da altın oranları açısından hareketli geçeceği şeklinde olmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan yatırımların yine altın üzerine olması ve belirli bir istikrar sağlanarak yatırım bu şekilde devam etmesi önerilmektedir.

NOT : Bu yazıda kişisel yorum ve görüşlere yer verilmiş bulunmaktadır, yatırım danışmanlığı kapsamında bulunmamaktadır.Sadece tahmin bulunmaktadır, bu yazıdaki bilgilerin hiçbir kesinliği bulunmamaktadır..

altın ne kadar – Eylül Altın Fiyatları Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , , ,
altın ne kadar – Eylül Altın Fiyatları Yorumları yazısı 25 Ağu 2011 tarihinde Altın kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar