Reklamlar

Kapalı Çarşı Altın Fiyatları

Yazı Boyutu
Reklam

Kapalı çarşı altın fiyatlarına baktığımızda, altının ons fiyatının bugünlerde, 1700$ üzerinde olduğunu görüyoruz. Bu durum, gram altın fiyatlarının da yükseldiği sinyalini veriyor olsa da, gram altın fiyatlarında herhangi bir yükselişin olmadığının belirtilmesi gerekmektedir. Kapalı çarşı altın fiyatlarına baktığımızda, gram altın fiyatlarının 97 TL olduğunu görüyoruz.

Kapalı çarşı altın fiyatları

Kapalı çarşı altın fiyatları dahilinde, ons altın fiyatının, bir süre, 1700$ – 1800$ seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte, 1727$’ın da, ons altın fiyatları için kritik bir seviye olduğu belirtilmektedir. Yine de bir takım kritik durumların da varlığına dikkat çeken yatırım uzmanları, ons altın fiyatının, altının gram fiyatının; ve kapalı çarşı altın fiyatlarının, her an bir düşüş yaşayabileceğini de belirterek açık bir kapı bırakmaktadırlar.

Kapalı çarşı altın fiyatları 2011

Reklamlar :

Kapalı çarşı altın fiyatlarına baktığımız zaman, altının ons fiyatının, geçtiğimiz dönemlerde 1920$’a kadar yükseldiğini; fakat, 1530$’a kadar da düştüğünü görüyoruz. Bu bize şunu anlatıyor: altın fiyatları; ve özellikle de ons altın fiyatı, bu günlerde oldukça hareketli bir dönem yaşamaktadır. Bunun nedeninin, dünyanın yaşamakta olduğu kriz ile birlikte, özellikle Avrupa’nın Euro bölgesindeki sorunların çözümünün zorluğunun olduğu düşünülmektedir.

 

Günlük kapalı çarşı altın fiyatları canlı

Kapalı çarşı altın fiyatlarında yaşanan her düşüş, altına yatırım yapan kişilerin, altın alımı yapmalarına neden olmuştur. Bu durum ise, altının ons fiyatının sürekli olarak bir yükselme isteği içerisinde olduğunun en önemli göstergesi olarak bilinmektedir. Kapalı çarşı altın fiyatlarının, önümüzdeki günlerde daha fazla yükseliş beklemesi; ve kapalı çarşı altın fiyatlarının, 2012 yılının gözdesi olması beklenmektedir.

 

NOT : Bu yazıdaki değerler kesinlik göstermemektedir, Altın Fiyatları’nın günlük olarak değişmesi sebebi ile fiyatlar güncel olamayabilir, bu nedenle resmi kaynaklardan güncel altın fiyatlarını takip edebilirsiniz.Kapalı Çarşı Altın Fiyatları oranları doğru olmayabilir, sürekli değişkenlik göstermesi nedeni ile eski oranları görebilirsiniz.

Kapalı Çarşı Altın Fiyatları yazısı 14 Kas 2011 tarihinde Altın kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar