Reklamlar

Borsa Oyunları

Yazı Boyutu

Borsavakti.com olarak 6 aydır sizlere hizmet vermekteyiz, sitemizde yapılan geliştirme çalışmaları ile sürekli daha ileriyi hedefleyen BorsaVakti ziyaretçilerimizin biraz eğlenmesini istiyor :) Oyunlarımız para kazanma temalı oyunlar olacaklardır, tüm ziyaretçilerimize yoğun tempolu günlerinde vakit ayırabileceği bu güzel oyunları oynamasını öneriyoruz.

Sitemize belirli aralıklarla oyunlar yüklenecektir.

Ayrıca oyun oynarken rahatsız olmamanız için Oyun alanlarında sitemizde bulunan Reklamlar bulunmamaktadır, yanlışlıkla tıklayıp oyununuzun sıfırlanmaması için, Reklamsız ve gözü yormayacak bir şekilde rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunlarımız :

Alışveriş Şehri Oyunu

Bir Alışveriş Şehriniz olduğunu düşünün, bunun yönetimi tamamen size ait ! Yapmanız gereken belirli süreler içerisinde %100 müşteri memnuniyeti ve gelir sağlamak, bunun için Butik, Takı, Oyun, Bilgisayar dükkanları açabilirsiniz !
Oldukça zevkli bir oyun olan Alışveriş Şehri’nde her seviyeyi atladığınızda daha zor bir hal alacak.

Oyunu Oynamak için Tıklayınız

 

 

Yemek Şehri Oyunu

Yemek şehri oyununda bir işletmeci olarak rakiplerinizi geçmeniz temel amacınız.Hamburger yada Çin Restoranı, karar sizin elinizde,
Hangisini seçerseniz seçin önemli olan nasıl işlettiğiniz !
Yapmanız gereken belirli günler içerisinde oyunda istenen miktarı %100 toplayabilmeniz.
Daha çok kazanç sağlamak için dükkanınızın girişine balon asabilir, restoranınızda daha çok kapasite olması için çeşitli özellikler ekletebilirsiniz

Oyunu Oynamak için Tıklayınız

0 views