Reklamlar

Turkishbulls

Yazı Boyutu
Reklam

Turkishbulls adlı internet sitesi ile Hisse Senetlerini takip edebilirsiniz, TurkishBulls Kimya’dan tekstile kadar birçok farklı sektörü borsainceleyebilirsiniz.Borsaya yatırım yapan kişiler, kısa vadeli ya da uzun vadeli olarak, kendilerine bir kazanç aralığı ve hedef belirlemektedirler. Belirlenen miktarların, borsadaki dalgalanmalar nedeniyle, kısa sürede ya da uzun sürede olabileceği tartışılmaktadır.

Borsada her zaman kar ya da zarar edilebilmesi olasılıklarının var olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Borsa Hakkında

Borsada yatırım yapmakta olan kişiler, borsa yatırımları hakkında bir fikir edinmek adına, gerek televizyon kanallarında verilen borsa yorumlarını; ve gerekse de internet sitelerindeki borsa ve yatırım aracı yorumlarını dikkatli bir şekilde okumakta ve incelemektedirler. Kimi yatırımcılar ise, borsa yatırımı yapacakları dönemlerde, körü körüne, bir internet sitesinden aldıkları bilgilere dayanarak yatırımlarını gerçekleştirmektedirler ki bu durum oldukça yanlıştır. Borsa, herşeyden önce tecrübe gerektirmektedir.

Borsa Yorumları

Borsa  yorumu yapan kişilerin arasında spekülatörlerin yer aldığının da bilinmesi gerekmektedir. Borsa yorumları yapan spekülatörler, gerçekleştirilecek olan borsa yatırımlarını kendi lehlerine çekmeyi; ve yatırımlar gerçekleştirmeyi hedefleyebilmektedirler. Bu nedenle, yatırımlarınızı borsa üzerine yapmadan önce, bütün bu riskleri göz önüne almanız gerektiğini hatırlamalısınız.

Reklamlar :

Turkishbulls

Turkishbulls sitesinin logosu...

Bütün bu uyarıların ardından, sizlere, Turkishbulls isimli, siteden bahsetmek istiyoruz. Turkishbulls da bizim az önce belirtmiş olduğumuz uyarıları gerçekleştirmiş; ve turkishbulls içerisinde yayınlanan bilgiler ile borsada yatırım yapan kişilerin zarar etmeleri durumunda, herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini belirtmiştir. Turkishbulls günlük olarak, yatırım araçları hakkında yorumlar yapan bir internet sitesidir.

TurkishBulls

Turkishbulls, borsa yatırımcılarının, borsa ve yatırım araçları hakkında fikir sahibi olmak istiyorlarsa, başvurabilecekleri internet sitelerinden bir tanesidir. Ve Turkishbulls isimli internet sitesinde, üyelik sistemi bulunmaktadır. Üyelik sistemi Turkishbulls isimli internet sitesinde, yoğun istek üzerine, 2011 yılı sonuna kadar ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Borsa yatırımlarınızın gerçekleştirilmesinde Turkishbulls’tan yararlanmayı düşünüyorsanız, üyelik sistemi ücretli olmadan önce bunu gerçekleştirmelisiniz.

turkishbulls al sat
Turkishbulls, güvenilir ve tamamen güncel bir sistem olduğunu; ve elde ettiği bilgilerin de tamamen güvenilir kaynaklardan alındığını belirtmektedir. Ancak, yine de, Turkishbulls isimli internet sitesindeki tavsiyelere dayanarak yapılan yatırımlar, yatırımcıların kişisel tercihleri nedeniyle gerçekleştirilmiş olarak düşünülmekte; ve elde edilmesi muhtemel zararlarda Turkishbulls sitesi sorumluluk kabul etmemektedir.
Borsavakti Turkishbulls gibi kaliteli sitelere her zaman sitesinde yer verecektir, sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bu tür siteleri öğrenmesi, onların yatırım yapmadan önce daha sağlıklı bilgilere ulaşmasını sağlayıp, kendilerini daha kolay geliştirebilmelerini sağlamaktadır.

Turkishbulls yazısı 22 Tem 2011 tarihinde Borsa kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar
Nancy
02 Ekim 2011 - 04:39

Thanks for the share!
Nancy.R

gözde
12 Ekim 2011 - 19:05

merhaba ben banka sektörüne yeni atılım yaptım sayılır. okulum henüz bu sene bitiyor. bu önerdiğiniz siteyi takip edeceğim. peki bunun dışında önerebileceğiniz, realitesine güvenebileceğim bi site var mı ?

yahya
15 Ekim 2011 - 21:47

güncel olarak takip ettiğim bir sistemdir ve alım satım yapmaktayım cok tesekkürler bilgi içinde.