Reklamlar

Dolar Fiyatı

Yazı Boyutu
Reklam

Dolar fiyatı, dolar fiyatı bugün, dolar fiyatı 2011, dolar fiyatı ne olur, dolar kuru beklentileri Geçtiğimiz günlerde 1.90 TL seviyesine çıkarak rekor kıran dolar kuru, geçtiğimiz hafta sonuna doğru Merkez Bankası’ndan gelen müdahale ile düşüş eğilimi göstermeye başladı.

10.10.2011 D0lar Fiyatıdolar

Bugün, 1.83 TL gibi bir fiyat ile işlem gören dolar kurunun, önümüzdeki günlerde de bu düşüşüne devam edeceği ön görülmekte.

Ancak dolar kurunda gerçekleşecek olan düşüş için de bir sınır tahmininde bulunuluyor…
Dolar kurunun ne yönde bir seyir izleyeceğine dair yorumlarda bulunan yatırım uzmanlarının tahminleri doğrultusunda bir izlenimden söz etmek gerekirse, dolar kuru önümüzdeki günlerde düşüşünü devam ettirecek; ve dolar kurunun düşeceği maksimum  olduğu tahmin edilmekte.

Reklamlar :

Dolar Fiyat ne durumda ?
Dolar kuru ne olur şeklinde merakta kalan kişiler için bir yol gösterici niteliğinde olan bu tahminlerin, herhangi bir garantisinin olmadığının da belirtilmesinde fayda gömekteyiz. Dolar kuru düşüyor; ve dolar kuru düşecek beklentileri gündemde; ve Merkez Bankası’nın dolar kuruna yaptığı müdahale de aşikar; ancak, yatırım uzmanlarından aldığımız bilgiler doğrultusunda yazılarımızı sizlerle paylaştığımızın da altını çizmek isteriz.

Dolar Fiyatı Ne olur ? Uzman yorumları
Yatırım uzmanlarının, yeni yapılacak olan yatırımlar adına yatırımcılara vermiş olduğu tavsiyeler ise: altın alın; diğer yatırım araçlarından uzak durun şeklinde oluyor. Yatırım uzmanlarının bu şekilde bir yorumda bulunmalarının nedeni ise, altının 2012 yılında en gözde yatırım aracı olacağını düşünmeleri. Bu doğrultuda yeni yatırım yapacak olan kişiler değerlendirmeleri göz önünde bulundurabilirler…

Dolar Fiyatı yazısı 10 Eki 2011 tarihinde döviz kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar
gülşen
10 Ekim 2011 - 18:28

ben bu aralar laptop ve telefon almayı düşünüyorum .. yurtdışından geldiği için dolar endeksli geliyor sanırım.. peki bu dolar fiyatlarının artması, alacağım ürünlerin fiyatlarını da etkiler mi ?

cemile
15 Ekim 2011 - 21:52

@gülşen

bildiğim kadari ile değer olarak sabit kalır yurt dısından gelicekse ama türkiyedeki pazarda bir artıs olabilir