Reklamlar

Suudi Arabistan’dan Yoğun Talep!

Yazı Boyutu
Reklam

Suudi Arabistan’dan Yoğun Talep!

Silah ve mühimmat üreticisi Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK), 2010′daki net kârını 3 kat artırarak 59,3 milyon liraya çıkardı.

2009′da 570,5 milyon lira olan net satışını, geçen yıl 65…

Reklamlar :

Silah ve mühimmat üreticisi Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK), 2010′daki net kârını 3 kat artırarak 59,3 milyon liraya çıkardı.

2009′da 570,5 milyon lira olan net satışını, geçen yıl 650,5 milyon liraya yükselten kurum, geçen yıl Yunanistan, İsrail, ABD ve İngiltere’nin de aralarında bulunduğu 27 ülkeye 50 milyon lirayı aşan silah ve mühimmat sattı. Kurumun en fazla satış yaptığı ülke 18,9 milyon lira ile Suudi Arabistan olurken bu ülkeyi Belçika izledi.

Kaynak : http://www.borsarti.com/suudi-arabistandan-yogun-talep.html

Suudi Arabistan’dan Yoğun Talep! yazısına ait etiketler :
Suudi Arabistan’dan Yoğun Talep! yazısı 21 May 2011 tarihinde Ekonomi kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar