Reklamlar

ASUZU – Anadolu Isuzu Oto. Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

ASUZU hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, ASUZU hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

Şirket Bilgileri

Şirket Adı Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İMKB Kodu ASUZU E
Pazar Ulusal
Sektör Metal Eşya, Makine ve Gereç Yapımı
Ödenmiş Sermaye 25.419.707 TL
Tak. Sak. Oranı % 16,00
Kuruluş Tarihi 26.06.1980
Halka Aç. Tarihi 03.04.1997
İlk İşlem Tarihi 10.04.1997

Faaliyet Alanı Kamyon – Kamyonet – Midibüs İmalatı

Telefon 0262.6588433 Belgegeçer 0262.6588559
E-Posta isuzu@isuzu.com.tr
İnternet Adresi http://www.isuzu.com.tr
Yönetim Merkezi Şekerpınar Mah. Otomotiv Cad. N0:2 Çayırova / Kocaeli

Faaliyet Alanı

Reklamlar :

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ Anadolu Grubu, Japon Isuzu ve Itochu ortaklığında halka açık bir anonim şirkettir. Ana faaliyet alanı ise hafif kamyon, kamyonet ve küçük otobüs gibi ticari araçların üretimi ve pazarlanmasıdır.

Bilgi : Bu yazıda ASUZU hisse yorumları 2011, ASUZU hisse, ASUZU hisse senedi, ASUZU al sat, ASUZU bilanço, ASUZU borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemesi gerekilmektedir.

ASUZU – Anadolu Isuzu Oto. Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , ,
ASUZU – Anadolu Isuzu Oto. Hisse Senedi Yorumları yazısı 25 May 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar