Reklamlar

ATEKS – Akın Tekstil Hisse Senedi ve Hisse Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

ATEKS hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, ATEKS hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : ATEKS

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Akın Tekstil A.Ş.
Faaliyet Alanı : Mamul Kumaş, Konfeksiyon
Sektör : Dokuma, Giyim Eşyası ve Deri
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 02/09/1966
Halka Aç. Tarihi : 18.04.1996
İlk İşlem Tarihi : 02.05.1996

Reklamlar :

Bilgi : Bu yazıda ATEKS hisse yorumları 2011, ATEKS hisse, ATEKS hisse senedi,ATEKS  al sat, ATEKS bilanço, ATEKS borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, şirket bilgilerini inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir..

ATEKS – Akın Tekstil Hisse Senedi ve Hisse Yorumları yazısına ait etiketler : , , ,
ATEKS – Akın Tekstil Hisse Senedi ve Hisse Yorumları yazısı 23 Mar 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar