Reklamlar

BURCE – Burçelik Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

Burçelik hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, Burçelik hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : BURCE

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayii A.Ş.
Faaliyet Alanı : Çelik Döküm -Makine (Kırma Eleme Yıkama Tesisleri)
Sektör : Metal Ana Sanayi
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 07/02/1968
Halka Aç. Tarihi : 10.08.1992
İlk İşlem Tarihi : 18.08.1992

Reklamlar :

Bilgi : Bu yazıda Burçelik hisse yorumları 2011, Burçelik hisse, Burçelik hisse senedi, Burçelik al sat, Burçelik bilanço, afmas borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemesi gerekilmektedir.

BURCE – Burçelik Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , ,
BURCE – Burçelik Hisse Senedi Yorumları yazısı 27 Mar 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar