Reklamlar

ISCTR – İş Bankası Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

İş Bankası hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, İş Bankası hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : ISCTR

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: T.İş Bankası A.Ş.
Faaliyet Alanı : Bireysel, Kurumsal, Ticari Ve Özel Bankacılık
Sektör : Bankalar ve Özel Finans Kurumları
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 26/08/1924
Halka Aç. Tarihi : 16.11.1987
İlk İşlem Tarihi : 16.11.1987

Reklamlar :

Bilgi : Bu yazıda İş Bankası hisse yorumları 2011, İş Bankası hisse, İş Bankasıhisse senedi, İş Bankası al sat, İş Bankası bilanço, İş Bankası borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemesi gerekilmektedir.

ISCTR – İş Bankası Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , ,
ISCTR – İş Bankası Hisse Senedi Yorumları yazısı 30 Mar 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar