Reklamlar

KOZAA – Koza Anadolu Metal Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

KOZAA hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, KOZAA hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : KOZAA

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.
Faaliyet Alanı : Davetiye-Tebrik K.Vizit-K.Adres-Kartpostal Satış-Mağaza- Madencilik- Enerji İşletmeciliği
Sektör : Kağıt, Kağıt Ürünleri, Basım ve Yayın
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 29.11.1985
Halka Aç. Tarihi : 05.02.2003
İlk İşlem Tarihi : 20.02.2003

Reklamlar :

ORTAKLIK YAPISI
Ortak Ünvanı Pay(%)

İpek Matb. San. Ve T.A.Ş. : 52,25
Halka açık kısım : 45,00
Diğer : 2,75

Bilgi : Bu yazıda KOZAA hisse yorumları 2011, KOZAA hisse, KOZAA hisse senedi,KOZAA  al sat, KOZAA bilanço, KOZAA borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

KOZAA – Koza Anadolu Metal Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , ,
KOZAA – Koza Anadolu Metal Hisse Senedi Yorumları yazısı 27 Mar 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar