Reklamlar

MEMSA – Mensa Sınai Ticari Mali Yat. Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

Mensa hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, Mensa hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : MEMSA

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Mensa Mensucat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Faaliyet Alanı : İplik, Dokuma Ve Boya Baskı
Sektör : Gözaltı Pazarı
Pazar: Gözaltı
Kuruluş Tarihi : 28/07/1972
Halka Aç. Tarihi : 23.10.1997
İlk İşlem Tarihi : 30.10.1997

Reklamlar :

MEMSA – Mensa
İMKB Kodu MEMSA Yön. Kurulu Bşk Mehmet Ulutas
Şirket Ünvanı Mensa Genel Müdür Ümit Çelik
Sektör Merkez Adresi Mehmet Nesih Özmen Mah. Nadide Cad. No: 27 Ors. Is Merkezi Kat:1 D:4/B Merter
Faaliyet Konusu Iplik, dokuma ve boya, baski, apre Semt/Şehir/Ülke Güngören / Istanbul
Personel Sayısı 309 Merkez Tel/Fax /
Sermaye 92000000
Halka Açık Oranı % 79,000
Kuruluş Tarihi 28/07/1972

Bilgi : Bu yazıda Mensa hisse yorumları 2011, Mensa hisse, Mensa hisse senedi, Mensa al sat, Mensa bilanço, Mensa borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemesi gerekilmektedir.

MEMSA – Mensa Sınai Ticari Mali Yat. Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , , ,
MEMSA – Mensa Sınai Ticari Mali Yat. Hisse Senedi Yorumları yazısı 11 May 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar