Reklamlar

RHEAG – RHEA Girişim Srm. YO Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

RHEAG hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, RHEAG hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : RHEAG

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: RHEA Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Sektör: Holding ve Yatırım Şirketleri
Pazar: Kurumsal Ürünler
Tak. Sak. Oranı: %75,00
Kuruluş Tarihi: 22.04.1996
Halka Aç. Tarihi: 29.06.2000
İlk İşlem Tarihi: 05.07.2000

Faaliyet Alanı: Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Reklamlar :

Telefon: Ankara: 0312.4668450-51 İstanbul: 0212.2867101
Belgegeçer: 0312.4668449
E-Posta: gsyo@rheagirisim.com
İnternet Adresi: http://www.rheagirisim.com
Yönetim Merkezi: İran Cad. No:21 Karum İş Merkezi Kat:3 D 366 Kavaklıdere / Ankara

Bilgi : Bu yazıda RHEAG hisse yorumları 2011, RHEAG hisse, RHEAG hisse senedi, RHEAG al sat, RHEAG bilanço, RHEAG borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemesi gerekilmektedir.

RHEAG – RHEA Girişim Srm. YO Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , ,
RHEAG – RHEA Girişim Srm. YO Hisse Senedi Yorumları yazısı 05 Nis 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar