Reklamlar

THYAO – Türk Hava Yolları Hisse Senedi Yorumları

Yazı Boyutu
Reklam

Türk Hava Yolları hisse Senedinin bilançosuna ait bilgilere bakarak Hisse Senedir hakkında bilgi alabilirsiniz, Türk Hava Yolları hissesi, faaliyet alanı, sermaye, sektör, iletişim bilgileri, şirket ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

HİSSE : THYAO

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Türk Hava Yolları A.O.
Faaliyet Alanı : Yurtiçi Ve Yurtdışı Yolcu Ve Kargo Taşımacılığı
Sektör : Ulaştırma
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 20.05.1933
Halka Aç. Tarihi : 20.12.1990
İlk İşlem Tarihi : 20.12.1990

Reklamlar :

Bilgi : Bu yazıda Türk Hava Yolları hisse yorumları 2011, Türk Hava Yolları hisse, Türk Hava Yolları hisse senedi, Türk Hava Yolları al sat, Türk Hava Yolları bilanço, Türk Hava Yolları borsa hakkında orta derecede bilgi bulunmaktadır.

Sitedeki yazılar “Yatırım Danışmanlığı” niteliği taşımamaktadır, tablolardaki bilgileri inceleyebilirsiniz, yazılarımızda yanlış bilgi olmaması, ziyaretçilerimizi yanıltmamak  amacı ile kişisel yorum ve fikirler’e elimizden geldiğince yer vermemekteyiz.

Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemesi gerekilmektedir.

THYAO – Türk Hava Yolları Hisse Senedi Yorumları yazısına ait etiketler : , , , , ,
THYAO – Türk Hava Yolları Hisse Senedi Yorumları yazısı 05 Nis 2011 tarihinde Hisse Senetleri kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar