Reklamlar

Borsada Kazandıran Hisseler Ve Al Sinyali Veren Hisseler

Yazı Boyutu
Reklam

Pek çoğumuz, zaman zaman, borsada yatırım yapmaktayız. Yaptığımız yatırımların sağlıklı ve getirisi bol yatırımlar olabilmeleri için de elbette ki borsayı takip etmemiz gerekmektedir. Aksi takdirde, yatırım amacı ile borsaya yatırdığımız paralar, bize kar değil zarar olarak geri dönecektir. Borsayı nasıl takip edeceğimize gelince, pek çok televizyon kanalında, borsa hakkında detaylı yorumlar yapıldığını görürüz. Bununla birlikte, brokerlerden fikir alabilir, borsa sitelerinden borsa hakkında bilgiler edinebiliriz. Ancak edindiğimiz bilgileri yorumlayabilme kabiliyetimizin olup olmaması da oldukça önemli bir noktadır.

Al sinyali veren hisseleral sinyali veren hisse senetleri

Borsada bir takım yorum kabiliyetlerine sahip olabilmemiz için, uzun süreli borsa takipçilerinden olmamız gerekmektedir. Bu durumda, hangi rakamların bize ne ifade ettiğini kestirmemiz oldukça kolay olacaktır. Hisseler ile ilgili bilgi sahibi olur; ve hangi hissenin hangi duruma ne şekilde tepki verdiğini de öğrenmiş oluruz. Bu durumda olayları takip edebilmemiz bizim için yeterli bir kar marjı yaratmış olacaktır. Borsada al sinyali veren hisselerin varlıklarını hissederiz borsa bilgilerimizi arttırdıkça. Al sinyali veren hisselerden aldıkça karımız artmaya başlayacaktır. Aynı şekilde, sat sinyali veren hisseleri de sattığımız takdirde, karımız en yüksek noktasına ulaşmış olacaktır. Ancak, belirtmiş olduğumuz gibi, bunu kavrayabilmek için, iyi bir borsa takipçisi olmamız; ve borsa yorumlarını doğru bir şekilde yapabilmemiz gerekmektedir.

Reklamlar :

 

Borsada En Çok Kazandıran Hisseler ve Hisse Senetleri

Borsada en çok kazandıran hisseler de, herkese kazandırdığı gibi size de kazandıracaktır. Bu nedenle, borsadaki yatırımlarınızı yaparken, en çok kazandıran hisselerden de faydalanmanızı öneririz. En çok kazandıran hisseler, ara ara al sinyali veren hisseler haline dönüştüklerinde, hisselerinizi alırsanız eğer, siz de borsa oynayan kişiler arasında çok kazananlardan bir tanesi konumuna gelmiş olursunuz.

Borsada Kazanma Önerisi :
Borsa yatırımcılarının takip etmeleri gereken bir kaç nokta bulunmaktadır. Borsada kazanmak istiyorsanız, herşeyden önce, al sinyali veren hisselerden bir tane almalısınız; sonrasında ise, bu al sinyali veren hisselerin, en çok kazandıran hisseler arasında olup olmadığını görmelisiniz. Eğer bu iki kavramı aynı anda bir hissede toplayabilirseniz, sizin için en kazançlı borsa yatırımının o hissede olduğunu göreceksiniz.

Borsada Kazandıran Hisseler Ve Al Sinyali Veren Hisseler yazısına ait etiketler : , , , , , , ,
Borsada Kazandıran Hisseler Ve Al Sinyali Veren Hisseler yazısı 25 May 2011 tarihinde Hisseler kategorisinde yayınlanmaktadır.
Dikkat !

Borsavakti.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsavakti.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsavakti.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur .

Benzer Başlıklar
Yorum Yap
Önceki Yorumlar
gülşen
13 Ekim 2011 - 18:37

merhabalar benim borsa hesabımda param var ama her seferinde gidip öğrenmek zor oluyor bu hesaplar mail hesabımızdan yönetilebiliyor mu acaba ?

utku
15 Ekim 2011 - 22:13

şu borsadan kazanan kazanıyor vallahi bir açılım yapmam gerek benimde sayenizde bir cok bilgiye kısa yoldan ulasıyorum